Відновлення та Зарядка! детальніше.

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Спасибо за ваше обращение, мы перезвоним вам.

Фільтр

Пропонуємо купити автомобільний акумулятор у Києві з доставкою по Україні

Чому акумулятори купують на сайті «Магазин акумуляторів»

Представляємо вам всі види автомобільних акумуляторів, батареї для безперебійного живлення та акумулятори для мототехніки відомих брендів оригінальних запчастин у нашому інтернет магазині «Магазин акумуляторів». У нашому інтернет магазині, представлені Акумулятори відомих марок, які представляють заводи з моменту їх відкриття.
Всі ці бренди акумуляторів встановлюють на нові автомобілі та є рідними запчастинами з конвеєра. Саме виробники автомобілів і приймають рішення, яку краще ставити батарею, на конкретний автомобіль, методом жорсткого відбору якості виготовлення акумуляторів з розрахунком даної моделі автомобіля та її потребами в електроенергії.
Відомі всім заводи виробники акумуляторів «GLOBAL» Південна Корея / «VARTA» Німеччина / «FIAMM» Італія / «Мегатекс» Україна / «MUTLU» Туреччина / «Panasonic» Японія / «OPTIMA» Америка / «EXIDE» Америка / «DELKOR» Південна Корея.
Всі заводи, виробники стартерних акумуляторних батарей, виготовляють великий асортимент автомобільної продукції. Розрізняються та діляться за класом батарей та різними термінами експлуатації. Що дає можливість вибрати акумулятор, як за ціною, так і за працездатністю батареї. Найчастіше заводи випускають лінійку акумуляторів із п'яти видів з розрахунком на всі класи автомобілів.

  1. Сучасна технологія AGM на автомобілі люкс класу, та стоп/старт системою пуску двигуна.
  2. Удосконалена технологія EFB для автомобілів із підвищеними потребами в електроенергії.
  3. Технологія свинцевих ґрат PowerFrame® - преміум-класу з підвищеними пусковими струмами на дизельні автомобілі.
  4. Технологія свинцевих ґрат PowerFrame® - стандарт клас з високими пусковими струмами для бензинових автомобілів.
  5. Технологія Labyrinth Lid - економ пропозиція ціни та якості при стандартній комплектації автомобіля.

Будь-який клас батареї відпрацьовує свій ресурс роботи за умови правильної експлуатації автомобіля.

Купити акумулятор

Як купити якісний акумулятор із приємною ціною – це питання виникає у кожного автолюбителя. Всі акумулятори мають свою дату виробництва, це важливий фактор, що впливає як на ціну, так і на працездатність автомобільної батареї. Щоб не займатися самостійно довгими пошуками потрібної вам батареї, рекомендуємо звернутися до наших спеціалістів, які направлять вас на правильний шлях до точного підбору акумулятора для вашого автомобіля враховуючи всі необхидні параметри. Наш кваліфікований менеджер запропонує вам всі класи батарей, які прописані в каталогах вашого автомобіля, та за бажанням надасть інформацію як правильно користуватися новим акумулятором, щоб витягти з нього весь закладений ресурс роботи батареї.

Різні причини розряду акумуляторів.

По перше за автомобільною акумуляторною батареєю потрібно "доглядати". Догляд за акб не становить жодних труднощів, але заощаджує вам досить велику суму грошей. З кожною зміною в погодних умовах, особливо в зимовий період, на автомобільний акумулятор лягає додаткове навантаження при запуску двигуна на холодну. Несправні система запалювання та система живлення часто є причинами того, що двигун не заводиться з першого або другого разу. Щоразу, коли запуск двигуна проходить не вдало, акумулятор все швидше наближається до глибокого розряду. При багаторазовій експлуатації та відсутності будь-яких неполадок, акумулятор згодом повністю відновлює свій заряд. Витік у бортовій системі (через високовольтні дроти) – це ще одна з причин розряду акумулятора. На дроти лягає досить велике навантаження, тому їх якість дуже впливає на роботу акумулятора. Якщо ви повністю зарядили акумулятор і через день він помітно сів, то одна можлива причина, це замикання в електричному ланцюзі. Пил, змішаний з маслом, кислотою і вологою - ідеальний провідник електрики, це позитивно впливає на розряд акумулятора. Відповідно, причиною розряду можуть бути клеми, що окислилися, і брудна поверхня батареї. Якщо порушено режим роботи генератора або реле-регулятора, акумулятор поступово втрачатиме свій заряд. Також не потрібно перезаряджати акумулятор, це негативно впливає (може призвести до вибуху). Експлуатування множини додаткових функцій (підігрів крісел, масажні накидки) – сприяють розряду акумулятора. Слід уважно стежити за використанням таких функцій. Додаткове навантаження сприяє стабільній підвищеній віддачі енергії саме батареєю. Руйнування свинцевих пластин (всередині осередків) або сепаратора, можуть стати причиною швидкого розряду акумулятора. Неминучі окислення акумулятора, призводять до зниження працездатності та погіршення всіх показників. Іншого входу крім заміни батареї - вже не існує.

Тепер розглянемо правила дотримання догляду за батареєю.

  1. Систематична перевірка рівня електроліту, і навіть його щільності, якщо це передбачено заводом-виробником. У батареях, що не обслуговуються, слід іноді перевіряти показники напруги розімкнутого ланцюга.
  2. Корпус акумулятора завжди повинен бути чистим.
  3. При їзді в міському циклі завод виробник рекомендує раз на три місяці заряджати батарею зарядними пристроями (причина: генератор не встигає самостійно за часом роботи автомобіля заповнити заряд акумулятора до 100%)
  4. Потрібно дотримуватись правил експлуатації батареї (вказані виробником). І це значно збільшить термін служби батареї в автівці.

Чекаємо на ваші дзвінки, будемо раді вам допомогти купити найкращий акумулятор!

Наші телефони: (044) 383-46-61 (050) 972-33-15 (097) 003-17-15 (063) 587-02-88 Точка видачі товару м. Київ вул. Межигірська 39/20 (поряд метро Тараса Шевченка)

Недавно просмотренные товары