Відновлення та Зарядка! детальніше.

Замовлення зворотного дзвінка

Нині наш робочий день закінчено. Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Спасибо за ваше обращение, мы перезвоним вам.

Фільтр

Правові аспекти повернення автоакумулятора до магазину.

Правові аспекти повернення авто акумулятора до магазинуКупівля нової акумуляторної батареї для авто, мото та іншої техніки, це необхідний процес, оскільки в процесі експлуатації ці елементи схильні до природного зносу. Але якщо з якихось причин батарея не підійшла покупцю, спроба обміну або повернення може в деяких ситуаціях призвести до розбіжностей між власниками техніки та магазином. Пов'язані вони можуть бути з різними аспектами. Наприклад, АКБ виявилася розрядженою ще до включення або на ній є механічні пошкодження. Також не виключена ймовірність помилки в характеристиках, через що джерело живлення швидко вийшло з ладу. Враховуючи, що ситуацій існує чимало, то правильно застосуватиме Закон, щоб обґрунтувати необхідність повернення грошей або проведення обміну батареї на нову. Правовими нормами передбачені такі випадки, для врегулювання спірного питання між покупцем і продавцем, оскільки кожен продавець захищає свої товари.

Умови, за яких можливе повернення автомобільного акумулятора до магазину, порядок повернення акумуляторної батареї.

Чи можливо повернути несправний або невідповідний акумулятор до магазину на законних підставах?

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", куплений товар належної якості можна повернути протягом 14 днів. Проте оскільки на акумулятори, які є технічно складною продукцією, це правило не поширюється.
І повернення технічно несправної, бракованої або не підходящої батареї, можливе за дотримання певних правил. Якщо покупець придбав батарею і не встановлював і не експлуатував її, у цьому випадку він може повернути її протягом 14 днів.
2. У разі якщо придбана батарея має явно виражений заводський недолік, який проявляється у вигляді короткого замикання та обриву ланцюга, при цьому акумулятор має діючу гарантію.
Повернення з цієї причини акумуляторної батареї можливе протягом усього періоду, встановленого комісією із захисту прав споживачів. Що ж до гарантійного терміну, його тривалість залежить від виробника конкретної моделі АКБ. У середньому термін становить від 12 до 36 місяців.
Гарантія не поширюється на зарядженість (не тримає заряд), замерзання електроліту до стану льоду, та на експлуатацію з порушеннями, не дозаряджання або перезаряджання акумуляторної батареї!

Якщо ви придбали акумулятор і встановили його на машині, мотоциклі чи іншому обладнанні, і почали ним користуватися, це - товар який був в користуванні і згідно правилу користування та обміну товарів, така батарея ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ.

Гарантія на акумуляторну батарею

У нашому магазині, гарантійний період для акумулятора коливається від 14 днів до 36 місяців, гарантійний період залежить від виробника акумулятора, або, наприклад, якщо це акційний акумулятор, що продається зі зниженим сроком гарантії. У разі неісправності такий акумулятор може бути повернутий до магазину (якщо магазин є сервісним центром), або до сервісного центру, до кінця періоду, протягом якого продавець або сервіс повинні виконати зобов'язання перед покупцем. У випадку з сервісним центром акумулятор повертається або обмінюється через Центр обслуговування, оскільки лише Центр обслуговування має необхідне обладнання для перевірки поверненого акумулятора.

Купуючи будь -який товар, необхідною умовою визначення покупки є видача фіскального документа та гарантії, де буде вказана дата покупки та термін гарантії. На момент повернення покупець повинен представити необхідні документи, що підтверджують його покупку та гарантію акумулятора, магазину чи сервісному центру. Крім того, продавець або сервісний центр складають акт про перевірку, який також містить описову інформацію, і вписує в наведений вище акт, інформацію про необхідність проведення експертного аналізу акумулятора. Дослідження, безумовно, покаже, чи відбулося порушення експлуатації, що призвело до втрати відповідних характеристик чи ні. Якщо це сталося з вини покупця, то не може бути ніякого питання про повернення. У протилежному випадку продавець зобов'язується замінити акумулятор на такий самий, або подібний за характеристиками. Якщо подібна батарея не знайдена, то покупцеві видається відшкодування в грошовому евіваленті.

Якщо продавець відмовляється змінювати товар або повертати кошти, то покупець має право звернутися до дилера і в іншому випадку складає позовну заяву для звернення до суду. Гарантійні зобов'язання поширюються лише заводський брак.

Глибокий розряд не є гарантійним випадком! Це є наслідком недбалого або неправильного користування.

Гарантійним випадком є розрив внутрішнього ланцюга акумулятора, який зв'язують між собою 3 блоки (банки) у разі 6 вольтового акумулятора або 6 блоків (банок) у разі 12 вольтового, або внутрішнього замикання акб, яке викликане заводським браком.